Jak mohou brněnské firmy pomoci rozjezdu Vašeho podnikání?

Tři projekty, které Vám pomáhají zdarma

Díky mohutné podpoře se na území Jihomoravského kraje rodí čím dál víc zajímavých firem. Které projekty vám mohou pomoci, a to úplně zdarma, i v začátcích vašeho podnikání?

Webnode
http://www.webnode.cz/

Potřebujete internetové stránky, ale HTML jazyk je pro vás španělskou vesnicí? Webnode již čtvrtým rokem umožňuje vytvářet stránky lidem po celém světě. Vaše stránky můžete nastavit za pár minut, ať už je chcete využívat pro osobní nebo firemní účely. Webnode také umožňuje zařídit vlastní e-shop.

Reservio
http://www.reservio.cz

Představte si, že přijdete do obchodu s květinami. Prodavačka vás pozdraví jménem, zeptá se, jak se vaší mamince líbily gerbery, které jste jí před týdnem kupovala, a dodá, že zrovna dnes přišly vaše oblíbené žluté tulipány.

Pokud chcete i vy nabízet takto kvalitní služby, je Reservio vhodným pomocníkem. Tento rezervační systém umožňuje správu vašich kontaktů a zároveň ho můžete využít jako nástroj pro online rezervaci. Reservio vám dokonce automaticky vytvoří profilovou stránku pro ještě větší pohodlnost (např. http://kadernictvi-hlinky.reservio.com/). Klienti vám už tak nemusí zdlouhavě volat nebo psát email, stačí pár kliknutí. Vy vše vidíte v přehledném kalendáři.

Survio
http://www.survio.cz

Survio je systém na tvorbu dotazníků. Jedna z nejdůležitějších pouček, které v marketingu a vůbec propagaci výrobku nebo služby existují, je  „never make assumptions“ (nikdy nic nepředpokládejte). Survio vám pomůže odpovědět na otázky jako „je o moji službu vůbec zájem?“ nebo „neměla bych na své službě něco změnit?“. Použitím Survia se dozvíte mnoho cenných informací o vašich zákaznících či klientech. Stačí sestavit dotazník (a i tady je to velmi jednoduché) a rozeslat ho zákazníkům. Survio obsahuje desítky předpřipravených vzorů dotazníků i grafických šablon. Všechna data, která získáte, jsou přehledně zobrazována a můžete s nimi dál pracovat.

 

Petr Bláha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>