Konference o tom, jak úspěšně podnikat a zvládat rodičovskou roli

Tisková zpráva

V úterý 22. ledna proběhla první oficiální akce v rámci projektu Nezávislé ženy – Start-up CYRRUS ADVISORY. V prostorách Domu umění města Brna se měli možnost potkat začínající i aktivní podnikatelky, podnikatelé, rodiče a spolu s lektory a organizátory konference aktivně diskutovat a sdílet zkušenosti ze světa byznysu.

Úvodní příspěvek přednesl Petr Skondrojanis, propagátor flexibilních forem práce, start-upů a poradce webových a marketingových projektů. Účastnicím konference se snažil předat inspiraci, jak uvažovat o podnikání a úkolech novým způsobem. Petr Skondrojanis: „Nehledám důvody proč ne, ale způsoby jak na to!“ Na jeho vystoupení navázala Lucie Frišová, která působí jako lektorka na volné noze a trenérka v programu Mládež v akci. Spolu s dalšími hosty zahájila debatu na téma skloubení podnikání a rodiny a byznys v praxi. Organizaci akce zabezpečila akciová společnost CYRRUS ADVISORY ve spolupráci s partnery European Leadership & Academic Institute, v.o.s. a Zaměstnanost o.s.

Prostřednictvím konference garantky projektu Kateřina Strzelcová a Jana Valová také veřejnosti blíže představily kompletní obsah projektu Nezávislé ženy – Start-up CYRRUS ADVISORY zahrnující provoz webu www.podnikatelka.info, bezplatný informační servis a možnost zapojit se do 8 měsíčního vzdělávacího programu. Kateřina Strzelcová: „Cílem školení je pomoci účastnicím sestavit udržitelné podnikatelské plány a podpořit rozvoj úspěšných firem.“ Kapacita vzdělávacího programu je 40 míst a organizační tým stále hledá další aktivní studentky, zaměstnankyně, podnikatelky i maminky na mateřské, mající chuť naučit se něco nového a aktivně podpořit svou kariéru. Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>