Mentorka Zora Kounovská

Představujeme Vám mentorku projektu

Jak už asi víte z našich stránek, projekt Nezávislé ženy – Start-up CYRRUS ADVISORY nabízí komplexní motivačně-vzdělávací program pro začínající podnikatelky a jeho součástí je také podpora odborného mentora, který s účastnicemi konzultuje jejich konkrétní podnikatelské plány.

Tato pozice si vyžaduje zkušeného člověka, a mentorka Zora Kounovská, která se této role zhostí, takovým člověkem jistě je. Posuďte sami:

Zora Kounovská vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, kde se věnovala jazykům – češtině a angličtině. Po škole pracovala v jazykové škole a tlumočila i na mnoha mezinárodních konferencích. Roli zaměstnankyně ale nevnímala jako ideální – první zkušenosti s vedením firmy proto získala velmi brzy, a to při transformaci státní jazykové školy na akciovou společnost a později družstvo, kde se stala spolumajitelkou.

V roce 1996 spoluzaložila A E Services, s. r. o., ve které se stala polovičním vlastníkem a jednatelem. Společnost se věnovala organizaci událostí a relokačním službám a zaměřena byla především na svatby a další společenské události pro zahraniční klientelu. Cenné zkušenosti získala i během dvouletého období, kdy řídila soukromou bilingvální školku, kterou pomáhala založit pro občanské sdružení. V současné době se věnuje koučingu a mentoringu, ve kterém zúročuje kromě svého obdarování pro práci s lidmi i svoje zkušenosti s různými formami společností a podnikání.

Budete v dobrých rukou!

Do projektu je stále možné se přihlásit. Stačí poslat e-mail na adresu jana.valová@cyrrus.cz a my Vám obratem zašleme registrační formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>