Představujeme garantku konference Zuzanu Jiránkovou

Prolínání světů: Rodičovství a business

Pracovní životopis Zuzany Jiránkové je velmi bohatý a různorodý. Ve své kariéře prošla řadou velkých firem i menších neziskových organizací – jak se zdá, zkušenosti dobré manažerky se dají úspěšně uplatnit v obou těchto sférách. Zuzana Jiránková se dlouhodobě zaměřuje především na oblast personalistiky – jako ředitelka sekce lidských zdrojů působila například ve společnostech Škoda Auto a.s., v České spořitelně či ve společnosti SKANSKA, kde zároveň figurovala jako členka představenstva. V rámci personalistické práce se věnovala optimalizaci procesů interní komunikace a řízení lidských zdrojů, realizovala projekty restrukturalizace a transformace firem a vedla také workshopy pro manažery.

Od roku 2011 je Zuzana Jiránková aktivní především v neziskové sféře. Nejprve byla výkonnou ředitelkou Otevřené společnosti o.p.s., v současné době pracuje jako projektová a CRM manažerka v neziskové organizaci Missing Childeren Czech republic, která zajišťuje evropskou linku pro pohřešované děti.

Zuzana Jiránková vystoupí v rámci konference „Prolínání světů: Rodičovství a business“ 22. 1. 2012:

10:00 – 11:00 Zuzana Jiránková: „Od top manažerky k top matce: Osobní zpověď“

Zaujalo Vás téma konference? Registrujte se na adrese jana.valova@cyrrus.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>