Přidejte se k „Nezávislým ženám“!

Představujeme nový blok projektu

Již devátý měsíc pomáhá projekt „Nezávislé ženy – Start-up CYRRUS ADVISORY“ začínajícím podnikatelkám z Jihomoravského kraje rozvíjet jejich podnikatelské nápady. V našich vzdělávacích kurzech jsme se postupně seznamovali s obecnými podnikatelskými schopnostmi, učili se využívat tzv. měkké dovednosti, vypracovali jsme finanční plány budoucích firem a zorientovali jsme se také v právních předpisech dotýkajících se podnikatelského prostředí v Česku.

Projekt „Nezávislé ženy – Start-up CYRRUS ADVISORY“ však zdaleka nekončí! Původně plánované 4 bloky projektu se nám podařilo rozšířit o zcela nový pátý blok s bohatým programem. Od poloviny září se s novými lektory zaměříme na další „várku“ dovedností, které začínajícím podnikatelkám pomohou rozjet úspěšný business. 

Na jaká témata se v novém bloku můžete těšit?

• Time management

• Excel, PowerPoint, Word – počítačové dovednosti

• Prezentační dovednosti

• Komunikace, rétorika, asertivita

• Stress management

• Manažerské dovednost

Pozor, do pátého bloku projektu vítáme nové účastnice! Hledáme ženy, které v současnosti nejsou aktivní OSVČ a přitom je podnikání zajímá a rády by se o něm něco nového dozvěděly. Podmínkou účasti je trvalé nebo přechodné bydliště v Jihomoravském kraji.

Účast v projektu je bezplatná. 

Pokud máte o registraci do projektu zájem nebo máte jakékoliv další otázky, neváhejte nás kontaktovat na zuzana.schneiderova@cyrrusadvisory.cz.

Těšíme se na Vaši účast!

 1. Alena Jiraskova

  Dobry den, mam zajem o projekt „nezavisle zeny „. Nejsem OSVC. Je mozne se jeste prihlasit? Prosim o zaslani blizsich informaci, velice dekuji.

  S pozdravy

  Alena Jiraskova

  1. Katerina Strzelcova

   Vážená paní Jirásková,
   těší nás Váš zájem o vstup do projektu, nicméně poslední vzdělávací akce proběhly v říjnu loňského roku. Nový vzdělávací program se připravuje. Současně se projektový tým snaží najít finanční zdroje pro realizaci dalších školení. O novém spuštění vzdělávacího programu budeme informovat na těchto webových stránkách.

   Děkujeme za pochopení.nn1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>