Přihlaste svou firmu do projektu „Vizionáři“

Chyťte se šance a propagujte své vizionářské podnikání! Sdružení CzechInno ve spolupráci s partnery a pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu připravuje již třetí ročník projektu Vizionáři 2013, jehož cílem je ocenit inovativní počiny v českém podnikatelském prostředí. Vítězné projekty budou moci využít exkluzivní možnosti propagace a medíální podpory. Hledají se úspěšně realizované nápady, které […]

Chyťte se šance a propagujte své vizionářské podnikání! Sdružení CzechInno ve spolupráci s partnery a pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu připravuje již třetí ročník projektu Vizionáři 2013, jehož cílem je ocenit inovativní počiny v českém podnikatelském prostředí. Vítězné projekty budou moci využít exkluzivní možnosti propagace a medíální podpory. Hledají se úspěšně realizované nápady, které vedly k rozvoji firmy a současně znamenaly významný technologický, sociální nebo ekonomický přínos pro společnost. Přihlásit se můžete až do 20. listopadu 2013.

Cílem projektu je především ocenit české podnikatele a autory úspěšných inovací (výrobků, řešení…), díky kterým se jejich firmě daří úspěšně reagovat na současný ekonomický vývoj. Jak dodává předseda řídicí rady sdružení CzechInno David Kratochvíl: „Hledáme firmy a podnikatele, kteří svou invencí posunuli podnikání za hranice tradičních postupů a produktů a svým nápadem obohatili nejen svou firmu, ale i celou českou společnost. Vizionářem je pro nás ten, kdo v podnikání vidí dále, než ostatní, a má odvahu svůj pohled nabídnout veřejnosti. My se pak postaráme o to, aby se veřejnost o jeho úspěších dozvěděla.

Kritéria účasti v projektu:

  • Projekt Vizionáři je určen pro české firmy a podnikatele s inovačním potenciálem a schopností reagovat na měnící se trh a jeho potřeby

  • Do projektu se mohou přihlásit firmy a podnikatelé (fyzické a právnické osoby), které podnikají v ČR dle platných zákonů a nejsou v insolvenci dle zákona č. 182/2006 Sb., (insolvenční zákon).

  • Majoritními vlastníky firmy jsou české subjekty.

  • Podařilo se jim uvést v život inovační produkty, které byly uvedeny na trh a byly aplikovány v praxi.

Účastník by měl splňovat alespoň jednu z níže uvedených charakteristik:

  • Vytvoření zcela nového byznysu, který nebyl dosud nikým jiným vytvořen.

  • Vytvoření zcela nového rámce pro již existující inovace. Jedná se o způsob využití objevu či vynálezu jiným způsobem a pro jiný účel.

  • Objevení nového modelu trhů.

  • Vysoká míra úspěšného využití dotačních prostředků v inovačním procesu.

  • Osobní rozměr a přidaná hodnota konkrétního člověka nebo skupiny lidí, kteří v rámci firmy přicházejí s inovacemi a posunují možnosti firmy dále kupředu.

Více informací a možnost přihlášení naleznete na stránkách sdružení CzechInno.

Zdroj: businessinfo.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>