Přihlaste svůj podnik do soutěže Český Patron

Soutěž ocení firmy, které dosáhly v roce 2012 významných úspěchu

Dosáhli jste ve svém podnikání v posledním roce nějakého úspěchu? Pak by možná stálo za to přihlásit se do soutěže Český Patron, kterou letos již potřetí vyhlašuje Hospodářská komora České republiky.

Soutěž je koncipována jako lokální a je určena pro subjekty, které působí primárně na území České republiky. „Již tradičně chceme vyzdvihnout podniky a podnikatele, kteří v dalším ekonomicky náročném roce předvedli, že se dá přijít s inovací, že lze dosáhnout úctyhodných hospodářských výsledků, že jde výrazně zlepšovat služby a celkově být oporou této zemi, tedy Českým Patronem,“ říká na startu dalšího ročníku soutěže prezident Hospodářské komory ČR Petr Kužel.

Cílem soutěže přitom není vyzdvihovat velké zavedené podniky, naopak šanci má dle pořadatelů i drobný podnikatel, který sice nemá omračující obrat, ale přináší určitou přidanou hodnotu v místě svého působení. Takovýmto příkladem menší, ale úspěšné firmy je rokycanské AgroBio, které se zabývá výrobou patentovaných bezpečných pesticidů, které jsou vyráběny s použitím potravinářských přírodních surovin. Díky úspěchu v soutěži se podnik bude mít možnost zúčastnit výstavy EXPO 2015 v italském Miláně, jehož téma bude příznačné: „Potraviny pro planetu. Energie pro život.“.

Český Patron za rok 2012 je vyhlášen v následujících kategoriích:

  • Ekologický přínos
  • Z naší země nejefektivnější zemědělský a potravinářský podnik
  • Nejlepší zaměstnavatel
  • Služby retailu
  • Absolutní vítěz

 

Přihlásit do soutěže svou firmu můžete na stránkách Hospodářské komory:

http://www.komora.cz/sluzby-a-produkty/akce-21/registracni-formulare/registracni-formulare/registracni-formular-cesky-patron-2012/

Vyhlášení vítězů proběhne v rámci slavnostního galavečera dne 26. září 2013.

 

Zdroj: komora.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>