Projekt CzechEkoSystem: Druhá výzva otevřena

Zapojte se do projektu, který podnikatelům nabízí poradenství

Od úterý 2. dubna 2013 mohou zájemci z řad podnikatelů opět podávat žádosti o podporu v rámci projektu CzechEkoSystem. Druhá výzva projektu, kterou zajišťuje agentura CzechInvest, jim nabízí možnost získat poradenské služby a odborný mentoring, spojený s rozjezdem vlastního podnikání. Jeden projekt získá minimálně 200 tisíc korun, maximálně až tři miliony korun.

„Začínající podnikatele pochopitelně trápí hlavně financování jejich projektů. Přitom mnohdy přichází se skutečně dobrými nápady s velkým potenciálem. Aby nezůstal nevyužit, pomůžeme jim prostřednictvím CzechEkoSystemu překonat počáteční problémy a nastartovat jejich rozvoj,“ konstatuje ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba.

Projekt CzechEkoSystem je financován z Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI), Ministerstva průmyslu a obchodu, programu Poradenství. Podporuje projekty z oblasti zpracovatelského průmyslu a služeb malých a středních podniků. Na poradenské služby je v rámci projektu možno získat příspěvek představující až 80 procent způsobilých výdajů (maximálně do dvou milionů korun). Služby kouče, který vede podnikatele při realizaci jejich podnikatelského záměru, jsou do max. výše 1 milionu hrazeny dokonce ze 100 %.

Příjem žádostí do 2. výzvy programu CzechEkoSystem bude probíhat od 2. dubna do 31. října 2013. Plné znění výzvy, podmínky a další informace včetně přihlášky v elektronické podobě naleznete na www.projekt-czechekosystem.cz.

Zdroj: businessinfo.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>