Seznamte se: Lucie Frišová, trenérka

Prolínání světů: Rodičovství a business

Trenérka a facilitátorka Lucie Frišová, která na konferenci „Prolínání světů: Rodičovství a business“ povede pracovní skupiny v rámci „Platformy dobrých nápadů“, má ve své trenérské praxi velmi široký záběr. Na konferenci se Lucie zaměří na téma inovativního přístupu k businessu, školitelské zkušenosti má ale také v oblastech jako jsou lidská práva, práce s dobrovolníky, bezpečnost a krizový management, zážitková pedagogika, projektový management a trénuje třeba i nadšence pro létající talíře frisbee.

Od roku 2003 působí mimo jiné v organizaci International Young Naturefriends a je zapojena do projektu Živá knihovna organizace OPIM, která se zaměřuje na podporu integrace menšin. Lucie je v současnosti také členkou týmu Pražského coworkingového centra HUB a má na starost i projekt Social Impact Award – cenu pro mladé lidi v oblasti společensky prospěšného podnikání.

Konference „Prolínání světů: Rodičovství a business“ se koná už v úterý 22. 1. 2013:

13:30 – 15:30 „Platforma dobrých nápadů: Pracovní skupiny na téma můj business v praxi“

Registrujte se na konferenci na adrese jana.valova@cyrrus.cz. Těšíme se na Vaši účast!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>